Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO tronditëse: Makina përplas nxënësin, e hedh disa metra në ajër

Ky është momenti tronditës kur një makinë përplas një nxënës i cili po kalonte rrugën.

Në pamjet filmike do të shikoni se si makina hedh disa metra në ajër të riun.

Fatmirësisht pas përplasjes nxënësi ngrihet në këmbë dhe ikën nga rruga.

Aksidenti i frikshëm ndodhi në Kharkiv, Ukrainë.

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *