Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO tronditëse/ Makina fluturon nga rruga në det, shoferi i mjetit tjetër filmon gjithçka

Disa pamje tronditëse janë filmuar nga një shofer, i cili po ecte në rrugën e tij me makinë, në momentin që hasi një aksident rrugor.

Duke filmuar rrugën, papritmas ju shfaq para rrugës një makinë e cila “fluturoi” nga aksi rrugor, kaloi shkëmbin dhe ra drejt në det.

Ngjarja ndodhi në Kaliforni, ndërsa shoferi i mjetit tjetër, që filmoi edhe aksidentin, njoftoi menjëherë policinë, të cilat kanë filluar hetimet. Videoja është bërë publike nga autoritetet dhe jo nga personi që regjistroi pamjet tronditëse.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *