Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Video/ ‘’Ti je kapiteni ynë”, të rinjtë surprizojnë Bashën për ditëlindje. Ja dhuratat që i bëjnë

Kreu i PD-së Lulzim Basha feston sot 45-vjetorin e lindjes, ndërsa nuk kanë munguar as tufat me lule dhe urimet në drejtim të tij.

Ndërkohë që një grup të rinjsh i kanë organizuar atij një pritje dhe në sallën e konferencave të PD-së, ku i kanë dhuruar në mënyrë simbolike dhe shiritin e kapitenit.

Në statuset e bëra në rrjetet sociale të rinjtë e FRPD-së shkruan: Edhe 100 kapiteni ynë!

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *