Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Ti i dëshpëruar, detin e shqiptarëve nuk e fal dot”, Kryemadhi duke lundruar mbi kanoe mesazh Ramës nga jugu

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka zgjedhur një mënyrë jo të zakontë, për të reaguar në lidhje me projektligjin që po përgatit Greqia për të zgjeruar ujërat territoriale në Detin Jon nga gjashtë në 12 milje detare.

Kryemadhi, ka publikuar një video në mediat sociale, teksa shfaqet duke lundruar me kanoe në detin Jon, ndërkohë që po dëgjon dhe këngën “Desperado”, i ka drejtuar edhe një mesazh kryeministrit Edi Rama.

“Ti i dëshpëruar detin e shqiptarëve nuk e fal dot!”-shkruan Kryemadhi teksa shfaqet duke lundruar, në ujërat e kristalta të detit Jon.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *