Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Të q*fsha ropt ku*vë muti”, plas sherri mes vajzave në mes të autobuzit

Nuk janë të pakta rastet e përleshjeve mes pasagjerëve në autobusët që udhëtojnë drejt Tiranës, apo edhe rretheve të tjera.

E një rast i tillë ka mbërritur në redaksinë e JOQ nga linja e autobusit Fushë Krujë-Tiranë, por këtë herë protagoniste kanë qënë disa femra.

Nga pamjet e dërguara nga një qytetare e pranishme në vendngjarje duket se situata ka qënë shumë e tensionuar.

Qytetarja tregon se vajzat kanë hyrë në autobus bashkë me disa familjarë të tyre. Fillimisht ata janë zënë vetëm me fjalë, por situata u tensionua dhe vajzat filluan të kapeshin prej flokësh e të godisnin njëra-tjetrën me ç’të gjenin përpara. Sipas qytetares në përleshje janë përfshirë edhe familjarët.

Nga kjo ngjarje, autobusi ka ndaluar për gati një orë, pasi vajzat po godisnin njëra-tjetrën edhe me sendile. Nga videoja shihet se fjalori që përdorin vajzat është tepër banal.

Qytetarja shprehet se shkaku i sherrit nuk dihej, pasi ato kanë hyrë duke u grindur në autobus.

Qytetarja shkruan: Prsh JOQ, kjo video eshte bere sot tek urbani Fushe Kruje Tirane. Vajzat kishin konflikt sa hyne ne autobus, por degjeneroi ne dhune edhe nga familjaret e tyre. Autobusi ndaloi per gati nje ore. Po e godisnin njera tjetren e dhe me sendilje autobusi. Dolem jashte se nuk i ndante dot as faturino dhe as shoferi.”

 

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *