Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Skandal në Tiranë: Duhet të ishin duke luajtur me njëra-tjetrën, e mitura tërheq zvarrë në shkallë bashkëmoshataren e saj

Duhet të ishin duke luajtur me njëra-tjetrën për moshën që kanë, por këto pamje të frikshme janë regjistruar mes disa të miturave pranë shkollës “Fan Noli” në Tiranë.

Siç duket nga pamjet, disa vajza dhe djem janë përfshirë në një konflikt fizik me njëri-tjetrin.

Në një moment, njëra prej vajzave tërheq tjetrën zvarrë nëpër disa shkallë, dhe më pas ndalon për ta qëlluar sërish.

Ndërkohë në video duket se askush nuk ndërhyn për të shuar sherrin, por dëgjohet vetëm: Mos luj!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.