FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

VIDEO-SKANDAL/ Avokati i njohur kosovar shkelmon lypësin në mes të sheshit në Prishtinë

Avokati i njohur Tomë Gashi është xhiruar duke shqelmuar paratë që një lypës kishte para vetes, derisa ai po kërkonte lëmoshë në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë.

Një qytetar që e ka filmuar këtë ngjarje të pahijshme ka treguar se avokati Gashi ka poshtëruar lypësin me fjalë të ndyra. Më pas, Gashi ka shqelmuar një peckë që mbante disa centa që lypësit ia kishin dhuruar qytetarët.

Nuk dihet se çfarë e ka nxitur përplasjen e Gashit me lypsarin.

R.G/FAXWEB.AL

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *