Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Sipërfaqe të mëdha përfshihen nga flakët në Orikum, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Një zjarr i madh ka përfshirë një sipërfaqe kullotash në Orikum. Mësohet se era e fortë ka ndihmuar në përhapjen e flakëve duke djegur një sipërfaqe me bimësi të ulët dhe shkurre.

Ndërkohë dyshohet se kemi të bëjmë me zjarrvënie të qëllimshme. Zjarri ka përfshirë një zonë në të cilën nuk futet dot as zjarrfikësja e Vlorës, pasi zona është mocalore me ujë.

Në vendgjarje vetëm policia e Orikumit e cila po mbikqyr situatën.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close