Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Shqiptari lë cigaren, zbuloni sa para ka kursyer për 6 muaj

Edhe pse lënia e duhanin është e vështirë, ekzistojnë disa mënyra për të hequr dorë përgjithmonë. Kështu ka shumë persona që me shumë vullnet dhe me këshillat e duhura arrijnë që të heqin dorë nga duhani.

I tillë ka qenë rasti i një shqiptari në Itali, i cili ka lënë cigaren prej 6 muajsh dhe ka kursyer 600 euro, duke mos blerë më duhan.

Mirembrema JOQ Albania, lashe cigaren nje muaj ne itali edhe shiko sa kam kursyer, 600 euro. E ndeza nje cigare tani ne fund nga gzimi🤣”.- shkruan ai.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *