Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Shqiptari i kërkuar në Itali arrestohet në Spanjë, pajisja e përgjimit në shtëpi i bën gjëmën

Një shqiptar i moshës 33 vjeç është arrestuar nga Policia e Valencias në Spanjë, pasi rezulton se është në kërkim nga autoritetet italiane.

Shqiptari ishte shpallur në kërkim nga Italia që në vitin 2015-të, për akuzën e trafikut të drogës, ndërkohë që rezultonte se jetonte në Spanjë.

Sapo është marrë informacioni se shqiptari ndodhej në territorin spanjoll, autoritetet kanë nisur hetimet dhe mbikëqyrjen. Një pajisje gjurmimi u vendos pranë shtëpisë të të kërkuarit, duke monitoruar të gjitha lëvizjet.

Gjatë momentit të operacionit të policisë, shqiptari nuk ka bërë rezistencë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *