Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Shpërthen uji në fushën e re të stadiumit, ‘dush’ i ftohtë për tifozët e elektrizuar

Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës.

Por që në fillmin, veç entuzizmit, tifozët kanë marrë dhe një ‘dush’ të ftohtë nga hapja e panevojshme e impiantëve brenda në fushë.

Hidratuesit, që duhet të lagnin terrenin përpara ndeshjes, nuk kanë funksionuar si duhet, teksa disa prej tyre janë kthyer nga tifozët duke i bërë qullë.

(M.Q/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *