Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Shokët ‘ia punojnë’ pas shpine Luka Modric, mesfushori kroat në lot

Luka Modric mund të konsiderohet padyshim si një nga futbollsitët më të mirë të historisë kroate.

Mesfushori i Real Madrid festoi dje ndeshjen e tij të 135-të kundër Qipros me fanellën e ekipit të tij kombëtar. Askush si ai nuk e ka arritur këtë numër.

Pas ndeshjes të fituar 1-0 ndaj Qipros, kur të gjithë po darkonin së bashku, në sfond u publikua një video falënderimi për të gjithë momentet e bukura me fanellën e Kroacisë. Shokët e skuadrës e panë videon duke duartrokitur dhe Modric nuk mundi t’i mbajë lotët.

Futbollisti u vlerësua një ndër më të mirët në Kupën e Botës Rusi 2018 duke arritur një moment historik teksa mori dhe Topin e Arte.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.