Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Saranda ‘pushtohet’ nga reshjet, përmbytjet paralizojnë rrugët kryesore të qytetit

Që prej orëve  të para të mëngjesit Saranda është përfshirë nga reshje shiu me intensitet të lartë.

Reshjet e shiut të cilat nuk kanë ndaluar përgjatë gjithë ditës, kanë sjell  përmbytjen e disa akseve rrugore, ku më roblematikët janë hyrja për në qytet, shkllaret dhe shëtitorja e Sarandës.

Përgjatë pasditës është rënduar edhe qarkullimi rrugor duke sjell trafik të shtuar ndërsa shka janë bërë edhe bllokimi i kanaleve kulluese dhe pusetave.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close