Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Rruga ishte e ngrirë, dy automjete përplasen “kokë më kokë” në Korçë

Një aksident rrugor është shënuar pak minuta më parë në Bulveradin “Gjergj Kastrioti” në Korçë.

Dy automjte janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa deri tani raportohet vetëm për dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë, ndërsa mësohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të ngricave në rrugë si edhe sepse një prej automjeteve i ka prerë rrugën tjetrit.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *