Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Rikthehet Sajmir Tahiri: Tregoi pak xhaxhit sa vjeç bën Goliku? Du, du

Ish-Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ka postuar një video në Facebook me djalin e tij Golik.

Golik ka ditëlindjen dhe mbush dy vjeç. Në video shihet Tahiri që argëtohet me djalin e tij dhe e pyet sa vjeç bën. Djali i vogël mezi e shqipton “du”.

“Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata  Dhe 100 Golik,” shkruan Tahiri krahas videos ku dëgjohet biseda e mëtejshme “Tregoji xhaxhit sa vjeç është Goliku? Du, du. Ik shpejt.”

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.