Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Reshje të dendura shiu, përmbytet në pak minuta qyteti i Durrësit

Qyteti i Durrësit është përfshirë nga stuhi të forta ere dhe shiu këtë pasdite. Si pasojë e reshjeve të shiut rrugët e qytetit në pak minuta janë kthyer në të pakalueshme.

Probleme janë hasur në kalimin e këmbësorve si dhe në qarkullimin e mjeteve pasi uji ka arritur disa centimetra.

Situata më problematike është hasur pranë kryqëzimit të stadiumit, tek rrethrrotullimi i Stacionit të Trenit, shëtitorja Taulantja, në lagjen 13, 14, dhe 15.

Po ashtu si pasojë e motit të kqe, problem është edhe mungesa e energjisë në disa zona pasi është shkëptur.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close