Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Video/ Rama mbërrin pa shumë zhurmë në Shkodër, takon në kafe kandidatët për deputetë të PS-së (Video)

Kryeministri Edi Rama është ndalur paraditen e kësaj të mërkure në qytetin e Shkodrës, ku po takon në një nga kafet e qytetit kandidatët për deputetë të PS-së në këtë qark.

Siç shihet dhe nga pamjet në videon e mëposhtme, Rama ka zbritur nga makina e tij pranë pedonales së qytetit, dhe ka takuar disa prej kandidatëve për deputetë në qarkun verior.

Shkodra ka mbetur një prej bastioneve të së djathtës, dhe e vetmja bashki që drejtohet ende nga një përfaqësuese e PD-së si Voltana Ademi.

Më herët gjatë ditës së sotme Rama ka qenë në Bashkinë e Vaut të Dejës ku ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit, ndërkohë që dhe në Shkodër pritet që të bëjë të njëjtën gjë.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.