Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Qytetari i shtrirë tokë, përplaset nga urbani. Aksident i rëndë në Tiranë

Një drejtues i linjës urbane të kryeqytetit ka aksidentuar pasditen e së shtunës një këmbësor në zonën e quajtur “Xhamlliku”.

Nga përplasja ka mbetuar i plagosur një i moshuar i cili është dërguar në spital ku i është nënshkruar një operacioni.

Ndërkohë që drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici për tu marrë në pyetje. Aksidenti ka ndodhur në orën 16:47, raporton ‘Fax News’

Sikurse duket edhe në video i moshuar është shtrirë në tokë dhe qytetarët i kanë dhënë ndihmën e parë.

Nuk bëhet ende i ditur emri i të moshuarit të aksidentuar. Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e autobusit të linjës së Porcelanit./tvklan.al

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *