Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Qytetarët lyejnë me bojë Ministrinë e Brendshme, mister pikëmbërritja

Në një kohë kur nuk dihet ende destinacioni final i protestës bsë opozitës, disa prej qytetarëve kanë hedhur bojë të zezë në drejtim të godinës së Ministrisë së Brendshme.

Në protestën e sotme mbetet ende mister axhenda finale, ndërsa ka pasur informacione kontradiktore nëse do të synohej dhe kryeministria.

Edhe në nisje të protestës, te Ministria e Brendshme ka pasur përplasje mes punonjësve të policisë dhe banorëve të Astirit.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *