AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO që po “thyen” rrjetin, moderatorja e njohur lëshon gazra në transmetim live

Moderatorja e njohur e emisionit “The Wendy Williams show”, ka lënë nam së fundmi. Teleshikuesit e kanë dëgjuar moderatoren duke lëshuar gazra në emision teksa transmetohej live.

Video menjëherë është publikuar në rrjet dhe në Twitter kanë nisur postimet komike.

Moderatorja 55-vjeçare  po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr. kur ndodhi incidenti. Ajo ende nuk ka reaguar pas kësaj videoje që po thyen rrjetin.


Fjalët Kyce

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *