Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Video/ Puthje pasionante mes gjyqtarit dhe gjyqtares para fillimit të ndeshjes

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihet veprimi i gjyqtares mjaft të njohur, Fernanda Colombo e cila nuk është menduar dy herë për t’i dhënë një puthje pasionante burrit të saj në mesin e një fushe futbolli.

Ndërkohë që po gjykonin një ndeshje miqësore, ajo puthi në buzë burrin e saj, Sandro Ricci. Para se të fishkëllenin nisjen e takimit, dy gjyqtarët shkëmbyen një puthje pasionante, duke marrë duartrokitjet e gjithë publikut, por edhe të futbollistëve.

“Dashuria dhe në lojë”, shkruan Fernanda në tekstin shoqërues të videos, që u bë virale në rrjet.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *