Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Pusetat bllokohen nga reshjet e dendura të shiut, krijohen probleme në qarkullim

Ashtu si në pjesën më të madhe të vendit edhe qyteti i Librazhdit është përfshirë nga reshje të shumta shiu ditët e fundit.

Nga reshjet e shumta në qytet, janë bllokuar disa puseta duke sjellë probleme në qarkullimin jo vetën të mjeteve, por edhe të njerëzve.

Probleme me pusetat janë shfaqur në qendër të qytetit, pranë zyrës arsimore si dhe te kryqëzimi i policisë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *