Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Polici “del nga binarët”, përplas në tokë dhe tërheq zvarrë nxënësin

Aktet e dhunës në ambientet e shkollës janë rritur ndjeshëm. Një rast i rëndë është regjistruar në një shkollë në Karolinën e Veriut, ku një polic është kapur duke dhunuar një nxënës. Momenti kur polici i shkollës dhunon brutalisht të miturin është kapur nga kamerat e shkollës.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, për një moment polici “shpërthen”, përplas përtokë të miturin dhe më pas e tërheq zvarrë. Ende nuk dihet se pse polici pati këtë reagim të beftë, ndërsa nuk ka as informacione nëse është marrë masë ndëshkimore ndaj tij.


(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close