AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Po raportonte në edicionin e lajmeve, djali i afrohet dhe kërkon që ta puthë

Gazetarja e NBC është vënë në një pozitë të sikletshme ndërsa ishte live në edicionin informativ.

Djali i saj i vogël është futur në studio dhe i është afruar dukë kërkuar ta përqafojë.

Ajo e kapur në befasi ka buzëqeshur por më pas është munduar që të ruaj seriozitetit, e pasi ka kërkuar falje ka vijuar me tej.

“Fëmijët e mi janë këtu, kështu janë live-et në televizion”, u shpreh ajo, ndërsa vijoj më tej me raportimin.

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *