Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

Video po bën xhiron e rrjetit/ Momenti i sikletshëm i Hashim Thaçit përballë William Walker

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot është gjendur në një moment të sikletshëm ndërsa nuk ka arritur t’ia shtrëngojë dorën ish-ambasadorit të OSBE-së, William Walker.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Thaçi shihet teksa provon t’ia jap dorën Walkerit, megjithatë ky i fundit nuk ia shtrëngon dhe vazhdon flet.

Express mëson se kjo ka ndodhur në një restorant, ndërsa Thaçi bashkë me Walker, Metën e Pacollin po bëheshin gati për t’u nisur drejt Reçakut.

Walker në dorën e tij mbante një libër që dikush ia kishte dhuruar e në të cilën me shumë gjasë flitet për të bëmat e Serbisë në Kosovë.

Ndërkohë Walker është një kritik i presidentit Hashim Thaçi.

Momenti i sikletshëm i Hashim Thaçit përballë William Walker on Vidnews.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *