Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

VIDEO/ Plasin bastet në rrjetet sociale, gjeni moshën e këtij tifozi

Në ‘Twitter’ kanë “shërthyer” postimet pasi një “burrë i vogël” është parë në tribunën e stadiumit duke tymosur cigare.

Kjo ndodhi gjatë ndeshjes Fenerbache-Bursaspor, një ndeshje bamirësie në Turqi, paratë e së cilës do t’u dhuroheshin shoqatave të luftës kundër kancerit. Dhe pikërisht gjatë asaj ndeshjeje kameramani po fokusonte të gjithë tifozët deri sa u ndal te ai ‘burri i vogël’ që tashmë është bërë viral në rrjetet sociale.

Disa komentues mendonin se ai është një fëmijë i vogël i cili po tymos cigare në stolat e stadiumit. Nuk kanë munguar as komentet në formë bastesh për të gjetur moshën e ij. Nuk keni për ta besuar, por sipas raportimeve, ai është 36 vjeç dhe kishte shkuar të ndiqte ndeshjen me djalin e tij.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *