AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Plas sherri në një bilardo në Tiranë, grushta dhe shqelma ndaj të riut: U shanë në ‘Instagram’

Një konflikt fizik ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Astirit, në Tiranë. Sipas një video të mbërritur në redaksinë e JOQ, shihet sesi dy djem përleshen me njëri tjetrin në ambientet e një salloni bilardoje. Pamjet janë kapur nga kamerat e sigurisë të këtij biznesit.

Në video shihet sesi një djalë hyn brenda bilardos dhe godet me grushta djalin tjetër. Shihet se djali i dhunuar nuk reagon fare nga grushtat që merr.

Sipas qytetarit i cili ka dërguar rastin, thuhet se sherri ka nisur pas disa sharjeve në Instagram.

Djali që e ka dhunuar e ka ndjekur tjetrin deri tek bilardoja dhe aty e ka goditur.

“Prsh joq 1 sherr brutal ka ndodhur sot ne nje nga bilardot e tiranes anonim tlt. jane share ne instagram. Ky djali e ndoqi deri tek bilardo.”

“U shanë në Instagram”/ Plas sheri në një bilardo në “Astir”, grushta dhe shqelma ndaj të riut on Vidnews.

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *