Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Plas ‘lufta’ në Këlcyrë, kapiteni tenton të godasë trajnerin e ekipit kundërshtar

Është luajtur mbasditen e sotme, ndeshja mes Këlcyrës dhe Maliqit e vlefshme për grupin B të Kategorisë së Dytë.

Por, duket se vetëm futboll nuk është luajtur në këtë ndeshje, pasi ka pasur “luftë” dhe dhunë.

Kapiteni i Këlcyrës, Kule në minutën e 37-të të ndeshjes u ndëshkua me karton të kuq. Në nerva e sipër ai ka tentuar të godasë trajnerin e Maliqit, Egli Malesija dhe kjo duket në fundin e videos së mëposhtme.

Ndërkaq një futbolli i Maliqit u godit me grusht në fundin e ndeshje dhe është gjendje kritike për jetën.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *