Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Plas grushti mes femrave te Currilat, momenti kur vajza tërhiqet zvarrë nga smarti dhe përplaset për tokë

Tre vajza të reja janë përplasur fizikisht me njëra-tjetrën ditën e djeshme në qytetin e Durrësit, konkretisht te zona e currilave.

Nuk dihet arsyeja që coi në përdorimin e dhunës mes femrave, por sicc shihet dhe nga videoja e mëposhtme dy nga vajzat godasin fort një tjetër që ndodhet brenda në makinë.

Ato nuk mjaftohen vetëm me goditjen në makinë, por e tërheqin zvarrë jashtë makinës Smart dhe e përplasin përtokë.

Është dashur ndërhyrja e një djalë që të qetësojë sado pak vajzat të cilat i kishte rrëmbyer euforia.

Një skenë, e cila nuk është shkëputur nga asnjë film aksion, ëshët filmuar në zonën e Currilave në Durrës.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 13,758 Votes)
  • PS (28%, 7,214 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,242 Votes)
  • LSI (5%, 1,238 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,033 Votes)

Total Voters: 25,485

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.