Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Pamje të fríkshme, lojtari góditet nga rrúfeja teksa po bënte stërvitje

Ivan Zaborovsky është një futbollist që luan me skuadrën e Znamya Truda që militon në Ligën e Tretë të futbollit rus. Futbollisti po stërvitej, kur papritur është góditur nga rrúfeja. Lojtari është dërguar me úrgjencë në spital,ndërsa klubi ku aktivizohet portieri konfirmon se lojtari i tyre është nën kujdesin e mjekëve pasi u gódit nga rrúfeja.

Së fundmi kanë dalë edhe pamjet nga momenti kur futbollisti góditet nga rrúfeja, ndërkohë që ishte duke bërë stërvitje në fushë, por i veçuar nga pjesa tjetër e skuadrës.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *