Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ ‘’O buzëqumësht!”, Peza përplaset me Bardhin: Çfarë ke me poshtëbrezin tim, lëre rehat!

Mes gazetarit Alfred Peza dhe sekretarit të Përgjigjëm të PD-së, Gazment Bardhi ka patur një përplasje në emisionin Opinion, ku u diskutua për kontratat e lobimit për të cilat prokuroria po bën hetime.

Pjesë nga debati në studio: 

Gazment Bardhi: Me deklarimet e pasurisë nuk je shumë korrekt…

Alfred Peza: O zoti Bardhi, përsërite dhe njëherë atë çfarë thatë

Gazment Bardhi: Deklarimet, nuk je shumë korrekt me deklarimet…

Alfred Peza: Kush nuk është korrekt? Tregohu burrë njëherë në jetën tënde, më shif në sy meqë ju digjet shumë barku për shqiptarët dhe dilni në protesta se iu kanë vjedhur zgjedhjet.

Të dashur demokratë, qytetarë shqiptarë vetëm një ditë pasi kanë përfunduar zgjedhjet e 2017 numri dy i PD firmos këtë udhëzim që dyfishon tarifat përmbaruese…

Gazment Bardhi: Gënjeshtër…  Ti ke thënë njëherë e kam pas rrogën 800 mijë pastaj, ke thënë e kam pas rrogën 8 milionë lekë.

Alfred Peza: O Fevzi, është aq i ri dhe aq buzëqumësht politik sa nuk përballon dot presionin e debatit dhe gjithmonë shkon poshtë brezi. Ca ke me poshtëbrezin tim ti mor vlla, lëre ore rehat.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close