Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/Nxjerr në shitje apartamentin në pallatin e rrënuar: 55 mijë euro bën, asgjë nuk ka, lëvizën pak tullat

Një video sa gazmore aq dhe absurde nga Durrësi po qarkullon në rrjet ndërsa një qytetar ka nxjerrë në shitje apartamentin e tij në një pallat në prag rrënimi.

Ka kushtuar 65 mijë euro, po e ulim një 10 mijë euro. Asgjë nuk ka pallati, kanë lëvizur pak tullat“, thotë i zoti i shtëpisë ndërsa personi që filmon fokuson gjatë gjithë kohës pallatin pothuajse të shkatërruar.

Ndiqni videon:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *