Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Një qen në Kashar i thotë kryeministrit: Rama ik! Lideri e urdhëron: Pusho!

Situata e rëndë e tërmetit po krijon variancione nga më të çuditshmet dhe të pandodhshme në situata normale.

Një qen në fshatin Kashar, me gjuhën e qenëve, i ka thënë liderit tonë, kryeministrit Rama, “Rama ik!”.

Edi Rama, për ta bërë sa më funksional ligjin, në situatën e gjendjes së jashtëzakonshme, ashtu siç ka bërë me gazetarët dhe median, i ka dhënë qenit urdhër të prerë, që të pushojë.

Pas kësaj, qeni, me çfarë ka parë dhe dëgjuar këto ditë, i trembur edhe nga pasojat e ligjit, ka mbyllur menjëherë gojën.

Që ta besoni vërtet këtë ngjarje, ndiqni videon më poshtë:

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *