AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Një plagë e madhe edhe në zemrën time”, e veshur me të zeza për humbjen e 7 njerëzve të afërm, Evi Reçi jep mesazhin prekës në emisionin e saj

Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka humbur shtatë persona të afërt nga tërmeti i 26 nëntorit dhe ka vendosur të flasë për këtë tragjedi të madhe në emisionin e saj.

Familja e xhaxhait të Evit humbi jetën nën rrënoja, ashtu sikurse mikesha e saj e fëmijërisë, Diena, së bashku me të bijën dhe mamanë e saj.

E prekur nga kjo ngjarje, këngëtarja ka dhënë mesazhin e rëndësishëm se është bërë më e fortë se kurrë dhe ka kuptuar sa shumë vlen jeta.

“Asgje nuk me shume rendesi se sa jeta. Sot, me te forte se kurre.”- shkruan Evi krahas videos së shkëputur nga emisioni i saj.

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *