Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Në aksion për sekuestrim háshashi, pòlicët ‘tapë’ ia shtrojnë me këngë e valle mes fushave të gjelbëruara

Një video skandaloze ka mbërritur në redaksinë e Faxweb.al kur disa efektivë pòlicie duket se e kanë harruar punën për të festuar. Ata kishin shkuar për áksion në Gramsh për sekuestrím háshashi dhe janë bashkuar me banorët e zonës për të shijuar disa momente qejfi.

Nën efektin e alkòolit, këndojnë e kërcejnë dhe filmojnë njëri-tjetrin duke qeshur.

Nuk dihet ende se kush janë pòlicët që morën pjesë në video. Ditët e fundit janë bërë áksione kundër kultívimit të háshashit në të gjithë vendin. Pas një hetimi disa mujor, dje u vunë në pránga 19 persona, mes të cilëve ishin edhe efektivë pòlicie.(Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *