AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Ndihmat për të prekurit nga tërmeti shpërndahen me makinën e plehrave

Tërmeti i orëve të para të mëngjesit të 26 nëntorit që goditi vendin, la shumë njerëz në qiell të hapur. Teksa po bëhet strehimi i banorëve në hotele, një problematikë tjetër është edhe shpërndarja e ndihmave.

Një video e mbërritur në redaksinë e Faxëeb.al tregon se si bëhet shpërndarja e ndihmave në Kurbin.

Pamjet tregojnë se ndihmat shpërndahem me makinën e pastrimit.

Fjalët Kyce

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *