Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Mjeti doli nga rruga dhe u përplas me pemët, kush është 35 vjeçari që vdiq në Lezhë (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Kune Vainit në Lezhë. Një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i tij emri i të cilit është Ermir Rroku, raporton ‘Fax News’.

Makina tip Golf 4 me targa AA 995 BV, ka dalë nga rruga si pasojë e shpejtësisë dhe është përplasur me pemët anash rrugës. Përplasja ka rezultuar fatale për 35 vjeçarin Rroku.

Njoftimi i policisë:

Lezhë

Informacion paraprak

Me datë 25.06.2018, rreth orës 21:06 është marrë njoftim se në Shëngjin, në vendin e quajtur Ura e Merrxhanit, mjeti tip Golf 4 me targa AA 995 BV ka dalë nga rruga ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit shtetasi E.Rr. 35 vjeç, banues në Ishull Shëngjin.

Grupi hetimor në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë po kryejnë veprimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

(B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close