Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Makina përplaset me urbanin e linjës në mes të Tiranës

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me urbanin e linjës së Kinostudios.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në rrugën e Dibrës. Për fat të mirë nga ky aksident nuk ka të lënduar. Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik i dendur në rrugë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *