AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO-LIVE/ Shembet pallati 6 katësh në Durrës

IKMT sapo ka shembur pallatin 6 katësh në Durrës, pas dëmtimeve nga tërmeti 6.3 ballë që shkatërroi një numër të madh banesash.

Pallati kishte vetëm 7 ose 8 vite që ishte ndërtuar, ndërkohë që tërmeti kishte krijuar dëme të mëdha.

Në pallat jetonin katër familje, ndërkohë që kati i parë i pallatit ishte restorant dhe kati i dytë ishte bar kafe.

 

Ambasadorja amerikane Yuri Kim nis detyrën në Shqipëri. Me ardhjen e saj mendoni se do të ketë 'koka të prera' ndër politikanë dhe eksponentë të krimit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *