Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Video-live/ Policia shtrin përtokë gruan e mbuluar, hidhet ujë për të shpërndarë protestuesit, shpërthen pensionistja: Qeveri m*ti kjo qeveria Ramës

Është tensionuar situata në qendër të Tiarëns, ku dhjetra aktivistë janë përplasur me policinë pas shembjes së Teatrit Kombëtar.

Në pamjet e përcjella live nga Fax Neës shihet se policia ka tërhequr zvarrë një grua të mbuluar me shami, ndërkohë që edhe pesionistët nuk janë kurzyer nga policia.

Forca të shumta kanë rrethuar zonën, dhe siç raportohet nga vendngjarja po hidhet edhe ujë për të shpërndarë protestën.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *