Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Kosova është Serbi”, tifozët çek provokojnë “Dardanët”

Tifozët çek kanë filluar të aktivizohen dhe t% grumbullohen tani – pak orë para sfidës Çeki – Kosovë.

Kosova dhe Çekia takohen sonte me fillim nga ora 20:45 në ‘Doosan Arena’, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropain ‘Euro2020’.

Sipas Klan Kosovës, ‘Dardanët’ janë provokuar në rrugët e Plzenit nga tifozët çek.

Çekët kanë brohoritur “Kosova është Serbi”, por nuk ka pasur asnjë incident – përveç provokimit.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *