Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Ja si e presin kthimin në shtëpi të nënës infermiere pas lodhjes në punë

Një infermiere që punon në një spital në Britaninë e Madhe është surprizuar nga familjarët e saj sa hapi derën e shtëpise.

Ajo sapo kishte lënë turnin në spital dhe kur hapi derën e shtëpisë, pa djalin dhe nipërit duke duartrokitur për të, një gjest që e ka emocionuar pa masë.

“Ne si familje e mirëpresim në shtëpi nënën tonë Lynne nga puna si hero. Do të vazhdojmë ta bëjmë këtë sa herë që ajo kthehet në shtëpi”, ka shkruar djali i saj në videon që ka hedhur në Tëitter.

Infermierja filloi të përloteshe dhe u largua nga kamera.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *