Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Video intime/ Jonida Maliqit prek nga b*thët Flori Mumajesin në mes të Parisit

Kantautori i njohur, Flori Mumajesi dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë përfolur prej kohësh se kanë patur një lidhje intime, por ata nuk janë shfaqur asnjëherë në publik dhe kanë arritur ta mbajnë të fshehtë.

Së fundi është zbuluar një video të dy këngëtarëve të cilët një vit më parë kanë qene sëbashku në Francë, më konkretisht në Paris dhe ku janë filmuar teksa shfaqen të përqafuar dhe të lumtur.

Në video, Jonida Maliqi tregon se lidhja e tyre është më shumë se ajo mes dy shokëve, pasi e përkëdhel disa here Flori Mumajesin në vende intime.

Në pamjet filmike, çifti i këngëtarëve të famshëm shfaqen gëzuar në rrugë, ndërkohë Maliqi edhe në publik nuk e fsheh kënaqësinë e saj për të prekur fundshpinën e Flori Mumajesit.

Duket se lidhja mes Mumajesit nuk ka zgjatur shumë, pasi aktualisht këngëtarja ka bërë publike se është në lidhje dashurie Romeo Veshajn, aktorin e humorit, njëri prej dy binjakëve të njohur.

Marrë nga Panorama 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *