Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ I zhdukur prej 5 muajsh, bëhet i “gjallë” Flori Mumajesi, ka një mesazh special për fansat

U bë kohë që kantautori i njohur, Flori Mumajesi, i ka munguar jetës publike. Ai nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor dhe në rrjetet sociale është treguar krejtësisht pasiv. Postimi i tij më i fundit është bërë që me datë 8 prill.

Pak ditë më parë Flori kishte ditëlindjen dhe mbushi 37 vjeç. Ai mori urime të shumta në këtë ditë kaq të veçantë dhe duke falenderuar fansat zgjodhi të reagojë pas një kohe të gjatë.

View this post on Instagram

FALEMINDERIT Ju do Flori ♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.