Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ I vuri flakën koshave të mbeturinave, zjarri del jashtë kontrollit shkrumbon servisin e makinave

Një servis makinash është përfshirë aksidentalisht nga flakët mesditën e sotme në Durrës.

Burime për Fax News bëjnë me dije, se disa persona i kanë vënë flakën koshave të mbeturinave, por zjarri ka dalë jashtë kontorllit dhe ka përfshirë edhe servisin.

Flakët janë ndihmuar edhe nga erërat e forta si dhe nga pemët e thara rrotull koshit të mbeturinave.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close