Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ I kërkoi të buzëqeshte, Melania “injoron” Donald Trump

Melania dhe Donald Trump janë rikthyer sërish në vëmendjen e mediave, të cilat aludojnë për një krisje të marrëdhënies së tyre.

Kjo pasi në një vizitë në një kishë katolike, Trump shikohet teksa i kërkon Melanisë të buzëqeshë, ndërsa kjo e fundit e refuzon një gjë të tillë.

Donald, e ka kërkuar këtë gjë ku ka parë disa fotografë që po përpiqeshin t’i fotografonin ata, por Melania pa shkak refuzoi dëshirën e shefit të Shtëpisë së Bardhë.

Nuk është hera e parë që çifti Trump vendoset në fokus nga mediat për këto skena, pasi dhe në të kaluarën janë evidentuar episode të tilla.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *