Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


KosovaRajoni

VIDEO/ Hynë të grabisnin por morën vetëm 1 çamçakëz, 11 vite burg për 3 të rinjtë shqiptarë

Gjykata Themelore e Prishtinës ka dënuar me 11 vite burg tre të rinj, dy vajza e një djalë të cilët akuzohen për tentativë grabitje.

Ngjarja në fjalë ndodhi në mars të vitit 2018, ku shtetasi me inicialet E.D., dhe vajza me inicialet L.R., tentuan të grabitin një dyqan në lagjen Kalabria, por morën vetëm një çamçakëz (orbit).

Grabitja ka mbetur në tentativë, ndërsa sa i përket mbajtjes së armës, ajo nuk ka qenë armë”, -ka thënë mbrojtësi i të pandehurëve.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *