Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Helmimi i nxënësve në shkollën e Postribes, flet pronari i biznesit: Unë nuk shes sanduiçë

Pak ditë më parë, 61 nxënës të shkollës së Postribës në Shkodër shfaqën shenja helmimi.

Ndërsa ditën e sotme ka folur pronari i biznesit në shkollën e Postribes Gëzim Hyseni. Hyseni shprehet se ai kurrë nuk ka tregtuar Fast-Food-e, por vetëm molto dhe çokollata.

“Nuk kam tregtuar asnjëherë Fast-Food. Tregtoj vetëm molto dhe çokollata. Sandwichet janë shitur pranë shkollës dhe janë transportuar me bicikletë nga një subjekt tjetër e cila ndodhet tek ura e Mesit”.

Ndërkohë, dyqani i Gëzim Hysenit është i mbyllur.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *