Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Hapen plazhet publike në Vlorë, ujrat e zeza derdhen në det

Në qytetin e Vlorës me ngrohjen e temperaturave ka filluar edhe frekuentimi i plazheve publike nga qytetarët.

Por qytetarët mendojnë se plazhi nuk është ende gati pasi shqetësim për ta, janë bërë kanalet e ujrave të cilat shkarkohen në det.

Ky shqetësim nuk mbetet vetëm estetik, por edhe shqetësim shëndetësor për ta.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *