AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Hakmarrja e dhëndrit, i vendos nuses pamjet e tradhtisë me kunatin e saj

Pamjet e një dhëndri duke publikuar një video të nuses së tij teksa e tradhëtonte me kunatin e saj, janë bërë virale në Kinë.

Dhëndri i ri vuri gjatë gjatë dasmës së tij një filmim prej 5 minutash në një ekran të madh para familjes dhe miqve, për të poshtëruar nusen e tij pasi zbuloi lidhjen e saj me burrin e së motrës shtatzënë.

Pamjet e pa verifikuara, që besohet të jenë filmuar nga një mysafir në dasmë, ka ngjallur jo pak polemika mes përdoruesve të rrjetit. Ndërsa disa besojnë se incidenti është real, të tjerë argumentojnë se klipet janë përdorur nga një aplikacion videosh si marifet marketingu.

Gjatë qëndrimit të çifiti në podium, një zë dëgjohet duke i thënë turmës ‘tani ne do t’ju tregojmë videot se si u rritën të porsamartuarit’.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *